Reagimet e homoseksualëve kur shohin vaginën për herë të parë (Video) – Lajmi.net
Reagimet e homoseksualëve kur shohin vaginën për herë të parë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 12:14, 21 April 2016
Kjo video vërteton reagimet e papritura të homoseksualëve dhe lesbikeve kur shohin pjesë intime që nuk i kanë parë më parë.

E pabesueshme, por e vërtetë.

Këto janë reagimet e disa meshkujve homoseksualë kur ata shohin për herë të parë në jetën e tyre një vaginë dhe e prekin, transmeton lajmi.net.

Të vendosur për ta parë një vaginë të femrës, pas shumë vitesh, ajo çka ata e presin duket paksa qesharake.

Para disa vitesh ekipi i Pink News, kanë bërë diçka të tillë, me homoseksualët që për herë të parë prekin gjinjtë, më pas lesbiket për herë të parë prekin një penis, ndërsa tani ka dalë video me homoseksualët që për herë të parë prekin një vaginë.

Reagimet e tyre të bëjnë të qeshin, për disa duket krejtësisht e papritur ndërsa disa fillojnë pyetjet e tyre se si mirëmbahet një vaginë.

Kur vajza largon të brendshmet, ata fillojnë të ulërijnë si pasojë e asaj çka shohin, e për ta ishte e paparë më parë.

Disa e klasifikojnë si një “tullumbace”, “derë dollapi me disa perde”, dhe e quajnë si skena më e vështirë që kanë kaluar në jetën e tyre.

Për fund, thuhet se ata kanë shprehur dëshirën që më kurrë në jetën e tyre të mos shohin e as të prekin një vaginë, sepse ata janë të kënaqur me organin e meshkujve./lajmi.net

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO