Rashica titullar në derbin mes Bremen dhe Dortmundit – Lajmi.net
Rashica titullar në derbin mes Bremen dhe Dortmundit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:20, 29 April 2018
Milot Rashica do ta nis nga minuta e parë ndeshjen Werder Bremen – Borussia Dortmund.

Nga ora 18:00 në ‘Weserstadion’, zhvillohet derbi i javës në Bundesligën gjermane.

Një nga skuadrat më në formë, Werder Bremen pret Borussia Dortmundin, që po lufton për një vend në Ligën e Kampionëve.

Kohfeldt ka vendosur që nga minuta e parë të startojë me Rashicën.

Formacionet zyrtare:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO