Rashica rezervë në fitoren e radhës së Werderit – Lajmi.net
Rashica rezervë në fitoren e radhës së Werderit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:30, 17 March 2018
Werder Bremen po vazhdon të ngjitet në tabelë.

Skuadra nga Bundesliga, ka shënuar edhe fitoren e radhës, duke e mposhtur 1:3 në udhëtim Augsburg.

Edhe pse shkëlqeu në ndeshjen e xhiros së fundit, Rashcia në këtë ndeshje u la në bankinë nga trajneri Kohfeldt.

Belfodil me dy gola dhe Kruse me një, ishin golashënues në fitoren e Werder Bremen./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: BundesLiga, Werder Bremen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball