Rashica flet pas golit të parë me Werderin – Lajmi.net
Rashica flet pas golit të parë me Werderin
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:23, 13 March 2018
Milot Rashica ka komentuar golin me ekipin nga Bundesliga në fitoren 3:1 ndaj Kolnit.

Milot Rashica, ndihet krenar me golin e tij të parë për skuadrën e re, Werder Bremen.

Ylli kosovar ka komentuar golin me ekipin nga Bundesliga në fitoren 3:1 ndaj Kolnit.

“Çfarë ndeshje!! Ende i eksituar. Stadium madhështor, atmosferë e pabesueshme nga fansat e Werderit, të cilët na përkrahën deri në minutën e fundit. Krenar që e shënova golin e parë për këtë ekip madhështor dhe të parin ën Weser-Stadium”. Faleminderit djem!”, ka shtuar Rashica në profilin e tij në Facebook.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO