Rashica cakton objektivin te Werder Bremen – Lajmi.net
Rashica cakton objektivin te Werder Bremen
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:41, 10 May 2018
Milot Rashica, ka synime të mëdha me fanellën e Werder Bremenit.

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka synime të mëdha me fanellën e Werder Bremenit.

Ish ylli i Vitesses, gjatë një interviste për “Bild” ka thënë se dëshiron ta fitojë titullin e kampionit në Bundesligë.

Po ashtu, Rashica synon që me Weder Bremenin të luajë edhe në garat evropiane për klube, përcjell “lajmi.net”.

Rashica, gjatë afatit kalimtar të janarit iu bashkua Werderit nga Vitesse për 7.5 milionë euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO