Rashel ‘përvëluese’ në foton e fundit, mbulon gjoksin me guacka – Lajmi.net
Rashel ‘përvëluese’ në foton e fundit, mbulon gjoksin me guacka
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:33, 16 May 2018
Modelja seksi Rashel Kolaneci ka provokuar sërish nëpërmjet një fotografie.

Në llogarinë e saj në Insatgram ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me bikini dhe në gjoks i ka vënë dy guacka, shkruan lajmi.net

Kometet përkrah imazhit kanë qenë nga më të ndryshmet ndërsa Rashel njihet për provokimet e shpeshta që bën.

Kujtojmë se ajo është ish velina sexy e emisionit të famshëm të Ermal Mamaqit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO