Ranieri gjen klubin e ri, pas largimit nga Leicester City (FOTO) – Lajmi.net
Ranieri gjen klubin e ri, pas largimit nga Leicester City (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:54, 17 May 2017
Claudio Ranieri është favorit i ri i Watford për ta zëvendësuar Walter Mazzarrin në postin e trajnerit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Claudio Ranieri, Watford

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan