Range Rover Velar mund t’i ndryshohet pamja (Foto) – Lajmi.net
Range Rover Velar mund t’i ndryshohet pamja (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 1:41, 18 April 2017
Kompania Lumma Desing po ofron që modelit Velar, që u lansua para një muaji, t’i ndryshohet pamja dhe të ketë më shumë agresivitet.

Megjithëse ky Range Rover ka pamje të mahnitshme, propozohet fryrja e kapakut, si dhe pjesëve anësore të dyerve dhe ndryshimi i disa linjave, transmeton Telegrafi.

Makina që ka pjesët më të mira nga Evoque dhe Range Rover Sport, tani është bërë shumë e kërkuar në treg.

Pamja dhe fuqitë bënë që ata të cilët kanë aplikuar të blejnë Porsche Macan apo Jaguar F-Pace, të mendojnë dy herë.

Fjalët kyçe: Range Rover

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble