Range Rover 6×6 – Lajmi.net
Range Rover 6×6
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 17:00, 27 April 2018
Range Rover do ta prezantojë fillimisht në Spektaklin e Jahteve në Monako.

Kjo makinë do të futet mes jahteve pasi është një 6×6 dhe krijuesi i saj merret me mjete lundruese. Për këtë arsye i ka vënë edhe emrin SLT (Superyacht Land Tender).

Ky mjet do të shërbejë që pasanikët të udhëtojnë më rehat në vendin ku kanë “parkuar” jahtin.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO