Ramsey ‘godet’ keq Arsenalin, ky është plani i tij – Lajmi.net
Ramsey ‘godet’ keq Arsenalin, ky është plani i tij
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:07, 12 October 2018
Mesfushori i Arsenal, Aaron Ramsey, duket se ka një plan se si do të largohet nga skuadra.

Lojtari nga Uellsi  nuk po arrin të gjejë marrëveshjen e duhur me skuadrën dhe kësisoj nuk po pranon të nënshkruaj kontratë të re me ‘Gunners’.

Ai pas ndeshjes me Spanjën ka bërë të ditur se nuk do të largohet në janar nga skuadra. Ai shtoi se do të mundohet që të arrijë diçka speciale këtë sezon.

Por, kontrata e tij skadon në fund të vitit dhe duket se Ramsey po planifikon të largohet nga Londra si një lojtar i lirë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO