Ramos e Pique në stërvitje te Spanja, e pabesueshme çfarë ka ndodhur (FOTO) – Lajmi.net
Ramos e Pique në stërvitje te Spanja, e pabesueshme çfarë ka ndodhur (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:19, 20 March 2017
Sergio Ramos dhe Gerard Pique janë grumbulluar në ekipin kombëtar të Spanjës.

Edhe pse ditëve të fundit të dy janë përfshirë në një “luftë” virtuale në rrjetet sociale, duket se ajo luftë ka mbetur në nivel klubesh, dhe situata është krejt ndryshe te ekipi kombëtar.

Në fotografitë e postuar nga mediet spanjolle, shihet se si Pique dhe Ramos stërviten së bashku./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Gerard Pique, Sergio Ramos

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble