Ramires në Serie A – Lajmi.net
Ramires në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:28, 11 January 2018
Ramires dëshiron të transferohet në Serie A te skuadra e Interit.

Ramires thërret Seria A, dhe veçanërisht Interin.

Braziliani që aktivizohet në radhët e Jiangsu shfaq hapur dëshirën e tij për t’u larguar nga kampionati kinez dhe për të zbarkuar në Itali, me klubin zikaltër që kohët e fundit ka shfaqur interes për mesfushorin.

Ramires tha se do të ishte shumë i lumtur nëse do të transferohej te ekipi i Spallettit edhe pse për momentin dëshiron të paraqitet sa më mirë me skuadrën kineze për t’u kthyer në formë në Europë.

“Do të isha i lumtur nëse transferohem tek Interi. Nëse një klub i madh europian interesohet për mua, do të thotë se po bëj mirë. Jo gjithçka varet nga unë, sepse duhet të bien dakord të dyja shoqëritë.”

Fjalët kyçe: Inter, Ramires

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy