Rama pritet me nderime shtetërore nga presidenti francez – Lajmi.net
Rama pritet me nderime shtetërore nga presidenti francez
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 14:19, 15 May 2018
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka zhvilluar një takim zyrtar me Kryeministrin e Francës, Emmanuel Macron.

Macron realizoi pritje të ngrohtë me nderime të larta shtetërore për Ramën saktësisht në Pallatin Elysee.

Vizitën e tij e konfirmoi dhe vet kryeministri shqiptar përmes llogarisë së tij zyrtare në facebook, ndërsa ndau dhe momente të arritjes së tij në pallatin francez.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble