“Rama 2” betohet në Presidencë. Shtrëngim duarsh Rama-Meta – Lajmi.net
“Rama 2” betohet në Presidencë. Shtrëngim duarsh Rama-Meta
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 17:30, 13 September 2017
Meta - Rama
Meta - Rama
Kryeministri Edi Rama dhe anëtarët e kabinetit të tij kanë bërë pasditen e së mërkurës betimin në Presidencë.

Në ceremoninë e zhvilluar, në praninë e presidentit Ilir Meta, kreu i qeverisë dhe ministrat janë betuar se do të zbatojnë Kushtetutën në interes të qytetarëve dhe vendit.

Në momentin e betimit, mes kryeministrit dhe kreut të shtetit ka patur edhe një shtrëngim duarsh.

Fjalët kyçe: meta, Qeveria Rama2, Rama

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3