Raiola ia ofron Milanit yllin e madh – Lajmi.net
Raiola ia ofron Milanit yllin e madh
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 9:45, 6 December 2018
Mino Raiola ka një plan befasues për Milanin.

Mino Raiola dëshiron që Milan ta transferojë Mario Balotellin para Zlatan Ibrahimovicit.

Agjenti italian i udhëheq të dy sulmuesit, por dëshiron që ‘Super Mario’ të rikthehet në ‘San Siro’, përcjell “lajmi.net”.

Raiola ka biseduar me Milanin, duke tentuar t’i bind ata se Balotelli është më i ri dhe mund të qëndronte për një kohë të gjatë atje.

Rosonerët janë në prag të marrëveshjes me Ibrahimovicin, andaj mbetet të shihet se cili prej tyre do të zbarkoj në ‘San Siro’ në janar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO