Radhën e ka Lumi B, shikoni si i vardiset Afërdita Dreshaj (Foto) – Lajmi.net
Radhën e ka Lumi B, shikoni si i vardiset Afërdita Dreshaj (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:42, 13 September 2017
.

Prej kur emri i Afërdita Dreshajt u përmend për ndarjen e Agon Amigës nga gruaja, gratë e këngëtarëve duhet të kenë më shumë kujdes nga ajo.

Afërdita, pavarësisht se tani ka një të dashur, e kishte edhe në kohën kur flirtonte me Agon Amigën, po u shkruan komente e mbanë shoqëri edhe me reperët e tjerë të estradës, shkruan lajmi.net

Tani radhën e ka Lumi B të cilit po i vardiset me komente. Ai kishte publikuar një foto në Instagram ku shihet se ka rënë në peshë dhe këtë gjë e ka marrë me seriozitet.

Përkrah fotografisë vjen komenti i Afërditës e cila e quan ‘Harib’ duke e komplimentuar për rezultatet./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Afërdita Dreshaj, Lumi B

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble