Rabiot: Më vjen keq që e bëra këtë gjë kundër Barcelonës – Lajmi.net
Rabiot: Më vjen keq që e bëra këtë gjë kundër Barcelonës
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:21, 20 March 2017
Adrien Rabiot nuk ka qenë i gatshëm për ndeshjen ndaj Barcelonës.

Edhe pse ka pasur problem me një infeksion, mesfushori kërkoi që të luajë në sfidën ku PSG u turpërua keq.

“Kam luajtur me një infeksion në gjoks. Kam kërkuar që të luajë edhe pse nuk isha në gjendjen më të mirë. Më vjen keq sepse ndoshta dikush tjetër është dashur të luajë në vend timin. Është e qartë që unë kam qenë në vështirësi”, deklaroi Rabiot, përcjellë “lajmi.net”.

Ashtu sikur pothuajse të gjithë futbollistët e ekipit francez, edhe Rabiot u vlerësua me notë negative pas ndeshjes.

Ai u shpreh që tani është mirë dhe se do t’i ndihmojë PSG-së për të fituar titullin kampion në Francë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Adrien Rabiot

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble