Qytetarët nisen për në koncertin madhështor “Sunny Hill Festival” – Lajmi.net
Qytetarët nisen për në koncertin madhështor “Sunny Hill Festival”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:19, 10 August 2018
Sonte pritet të mbahet koncerti madhështor "Sunny Hill Festival".

Në natën e parë të këtij koncerti do të performojnë shumë artistë shqiptarë në mesin e tyre edhe e ftuara speciale, Dua Lipa, shkruan lajmi net.

Përgatitjet e festivalit kanë filluar që një kohë e siç duket çdo gjë tashmë është gati. Në fotot e siguruara nga lajmi.net, qytetarët janë nisur për koncertin e Duas që mbahet në Gërmi.

Për më shumë ndiqni pamjet e mëposhtme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO