Qofte me lulelakër (Video) – Lajmi.net
Qofte me lulelakër (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 8:34, 5 January 2018
Receta e sotme e përgatitjes së qofteve me lulelakër është shumë e thjeshtë, pak përbërës dhe shumë shije…

 

Mësoni si t’i përgatisni:

Fjalët kyçe: qofte me lulelaker

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels