Qeveria miratoi emrat e anëtarëve të bordit të PTK-së – Lajmi.net
Qeveria miratoi emrat e anëtarëve të bordit të PTK-së
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 13:03, 29 March 2018
Qeveria e Kosovës ka miratuar anëtarët e Bordit të ri të  Postës dhe Telekomit të Kosovës.

Miratimi i tyre është bërë në mbledhjen e mbajtur të enjten.

Anëtarët e bordit të miratuar nga Qeveria janë: Besa Shatri, Skënder Hoti, Osman Ejupi, Sead Ujkani, Suzana Andjelkovic, Filip Krasniq./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: bordi i ri, PTK

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion