Qeveria dënon sulmin ndaj Vehbi Kajtazit – Lajmi.net
Qeveria dënon sulmin ndaj Vehbi Kajtazit
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 15:13, 13 October 2017
Qeveria e Kosovës e ka dënuar sulmin ndaj gazetarit, Vehbi Kajtazi.

“Ne media u informuam për sulmin ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi. Është i papranueshëm sulmi ndaj tij dhe ndaj çdo gazetari”, ka thënë Haradinaj, raporton lajmi.net.

Kajtazi u sulmua sot në një nga kafiteritë e kryeqytetit. Detajet rreth sulmit ende nuk dihen./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kajtazi, Qeveria, sulmi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan