Qesharake, ja ku fshihen fëmijët kur lozin kukafshehti (Foto) – Lajmi.net
Qesharake, ja ku fshihen fëmijët kur lozin kukafshehti (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 23:44, 18 May 2017
i kaluar eksperiencën e lojës kukafshehti (hapa dollapa) kur keni qenë fëmijë.

Të gjithë e mbani mend lojën gazmore, kur me vrap rendnit të gjenit nga një cep për t’u fshehur, në një kohë që një prej të afërmve tuaj mbante….

Por edhe sot në kohën e modernizmit, loja është po ajo dhe instinktet e fëmijëve po të njejtat.

Shikoni se ku fshihen këta fëmijë… duke luajtur kukafshehti në shtëpi.

Fotot janë bërë nga prindërit e tyre, të cilët i kanë hedhur mandej këto momente gazmore në rrjetet sociale.

Shikoni fotot. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: femijet, Kukafshehtas

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown