Qesharake: I rrahin nipin, gjyshja futet në ring dhe godet kundërshtarin – Lajmi.net
Qesharake: I rrahin nipin, gjyshja futet në ring dhe godet kundërshtarin
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 20:27, 25 January 2018
Një episod i çuditshëm ka ndodhur gjatë një dueli në mundje, ku një grua është futur në tapet dhe ka goditur njërin nga mundësit.

Gjithçka duket e habitshme, por në fakt ajo ishte gjyshja e mundësit që po humbiste për momentin dhe duke parë këtë skenë, gruaja nuk ka duruar dot.

Ajo është futur në mënyrë impulsivë në tapet dhe ka goditur kundërshtarin e nipit të saj. Për më tepër shikoni videon.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO