Qentë kundër ujkut, çfarë ndodhë në këtë betejë?! – Lajmi.net
Qentë kundër ujkut, çfarë ndodhë në këtë betejë?!
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 21:32, 13 September 2017
Lufta ndërmjet ujkut dhe qenit është e njohur qysh moti, si një luftë pa fitues definitiv.

Në këtë video shihen disa qenë, pesë nga të cilët luftojnë kundër ujkut, i cili nuk dorëzohet dhe iu shpëton atyre, shkruan lajmi.net

Megjithatë, qentë në fillim tregohen mjaftë të guximshëm ndaj tij edhe pse ky i fundit me dinakërinë e tij, iu shpëton mbase edhe duke i frikësuar./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Qentë, Ujku

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals