Qentë e llojit Pit-Bull, në luftë të ashpër kundër Luanit, kush fiton?! (VIDEO) – Lajmi.net
Qentë e llojit Pit-Bull, në luftë të ashpër kundër Luanit, kush fiton?! (VIDEO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:29, 20 April 2017
Qenët Pit-Bull, siç dihet janë të destinuar si lloj i qenit për të luftuar me Ariun.

Por çfarë ndodh në një luftë me Luanin?!

Dy qenë PitBull sulmojnë Luanin dhe zhvillojnë një luftë të ashpër në të cilën veç dalin fitimtarë, transmeton lajmi.net

Shikoni videon./Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Luani, qenët

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble