Qeni ‘pengoi’ dasmën, çifti bëhet hit në internet – Lajmi.net
Qeni ‘pengoi’ dasmën, çifti bëhet hit në internet
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 19:57, 14 October 2017
Nëse dikush do ta pengonte martesën e një çifti në altar, zakonisht do të ishte një anëtar i largët i familjes, ish i dashuri apo vetëm disa të panjohur që do të kërkonin pije falas.

Një çift në Brazil megjithatë priti një musafir të panjohur, me katër këmbë dhe me një histori që ua ngrohë zemrën.

Marília dhe Matheus Pieroni sapo po fillonin ceremoninë e tyre në São Paulo, kur, në vend të nuses, një qen që kishte humbur nga stuhia jashtë marshoi poshtë rreshtit në korin e martesës.

Siç u përgatitën për të lexuar zotimet e tyre, qeni u shtri të bëjë gjumë në krye të vellos së Marilisë.

Ajo e mirëpriti si musafir. ‘’Ishte një surprizë shumë e këndshme për mua sepse unë i dua kafshët’’ tha Marilia për The Dodos, transmeton lajmi.net

Më pas, qeni ishte larguar pa u vënë re, mirëpo të gjithë ishin në kërkim të tij.

Se çfarë kishte ndodhur ditë më vonë, zbuloni më poshtë. /Lajmi.net/

stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-11stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-19stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-20stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-8stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-14vstray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-2stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-28stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-13stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-7stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-3stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-6stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-4stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-5

Fjalët kyçe: çift, Martesë, qen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper