Qeni kafshon gishtin e pronarit. Mbani sytë te qeni sesi reagon kur njeriu fillon të “qajë” – Lajmi.net
Qeni kafshon gishtin e pronarit. Mbani sytë te qeni sesi reagon kur njeriu fillon të “qajë”
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:45, 13 May 2018
Në këtë klip të bukur, një njeri dhe qeni i tij po luajnë në shtrat kur qeni i tij e kafshon butësisht.

Ai fillon kinse të qajë, edhe qeni në fillim e shikon atë, duke e përkulur kokën nga njëra anë në tjetrën sikur të thotë: “Unë kurrë nuk kisha për qëllim të të lëndoja.”

Pronari i tij ulet  derisa qeni e sheh atë duke u përpjekur të kuptoj se pse pronari i tij po qan.

 

Shihni se sa ky pooch e do pronarin e tij nga fundi i zemrës së tij përmes shprehjes së mrekullueshme nga sytë e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO