Pyetje logjike – Lajmi.net
Pyetje logjike
Autori: Lajmi.net Kuize 9:07, 6 January 2018
A mund ta zgjidhni këtë detyrë për një minut?

Shikoni më poshtë dhe na tregoni cila është përgjigja e saktë.

2×5=12
3×6=21
4×7=32
5×8=?

/Lajmi.net/

Fjalët kyçe: pyetje logjike

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion