Pyetja kryesore e tifozëve të Real Madridit për Ronaldon – Lajmi.net
Pyetja kryesore e tifozëve të Real Madridit për Ronaldon
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:58, 14 March 2018
Cristiano Ronaldo ende nuk e ka konfirmuar qëndrimin në Real Madrid.

Tifozët e Real Madridit ende janë të pasigurt në lidhje me qëndrimin e Cristiano Ronaldos.

Sulmuesi portugez ende nuk ka konfirmuar qëndrimin në Santiago Bernabeu, përtej këtij sezoni.

Ronaldo ka zgjuar interesim nga disa klube të pasura nga Kina por edhe ish skuadra e tij, Manchester United, shkruan e përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo”, përcjell “lajmi.net”.

Ronaldo ka konfirmuar se është i lumtur në Santiago Bernabeu por prapë mbeten dyshime rreth mundësisë së largimit pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO