Puthje pasionante mes Messit dhe Ronaldos, fotoja po çmend internetin (FOTO) – Lajmi.net
Puthje pasionante mes Messit dhe Ronaldos, fotoja po çmend internetin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:55, 20 April 2017
A e keni imagjinuar ndonjëherë një puthje mes Leo Messit dhe Cristiano Ronaldos?

Një pikturë e tillë është bërë para El Clasicos mes Real Madridit dhe Barcelonës.

Kryevepra vjen nga artisti Tvboy, i cili e ka titulluar atë “Dashuria është e verbër”, përcjellë “Lajmi.net”.

Piktura e realizuar në rrugët e Barcelonës është bërë hit në internet. /Lajmi.net/

messi_1492706665-4719853

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo, Leo Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble