Puthje pasionante mes Bleros dhe Afronës, Teuta publikon imazhin më të ëmbël (Foto) – Lajmi.net
Puthje pasionante mes Bleros dhe Afronës, Teuta publikon imazhin më të ëmbël (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:15, 16 July 2017
Aktorja e njohur Teuta Krasniqi ka filluar të jetë shumë aktive në rrjete sociale

Ajo së fundmi ka publikuar edhe imazhin më të ëmbël të burrit të saj Adonisit me vajzën e tyre Kaian, shkruan lajmi.net

Në foto të dy kanë marrë pozat e njëjta ku duken për mrekulli si babë e bijë. Përkrah fotos nuk kanë munguar komentet pozitive.

Kjo foto u publikua në kohën kur filloi të qarkulloi një video ku Afrona dhe Blero jepnin puthje pasionante publikisht gjatë intervistës në emisionin n’KosovëShow.

Ajo ka edhe një vajzë me këngëtarin Blero ndërsa këngëtari për ‘Mirage’ ka folur rreth kësaj qështje dhe raporteve që kanë ata sot. A do ta ndiqte Adonisin në Instagram dhe detaje të tjera interesante kuptoni në intervistën në vazhdim./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO