Punonjëset e seksit zbulojnë se ky tip i mashkullit u jep atyre orgasmë më të mirë – Lajmi.net
Punonjëset e seksit zbulojnë se ky tip i mashkullit u jep atyre orgasmë më të mirë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 13:00, 12 April 2017
Disa punëtore seksi me bazë në Sidnei, për një industri të madhe të seksit, të cilat punojnë për pesë vite kanë zbuluar një sekret të tyre

Emrat e tyre nuk janë bërë të ditura për arsye të ndryshme, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Të pyetura se cilët meshkuj ju japin një orgasmë më të mirë, ato, pothuajse të gjitha janë përgjigjura kështu:

“Kur kemi hyrë në këtë industri të seksit, meshkujt që n’a japin një orgamsë më të mirë janë djemtë e shëndoshë”, u përgjigjën ato, dhe kjo mbase mund të jetë një befasi për ju, spese kështu ka qenë për të gjithë. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: orgamse, Sex

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball