Punë e kryer: Luiz te Barcelona – Lajmi.net
Punë e kryer: Luiz te Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 18:01, 5 December 2018
David Luiz mund të largohet nga Chelsea në janar.

David Luiz nuk po tregon formë të lartë te Chelsea, andaj Maurizio Sarri po kërkon një mbrojtës tjetër.

Barcelona ka kohë që po e monitoron mbrojtësin brazilian, andaj me gjasë do të tentojë transferimin e tij në janar, përcjell “lajmi.net”.

Luiz do ta mirëpriste një kalim në ‘Camp Nou’, pasi ka gjasa më të mëdha për të fituar trofe.

Braziliani ka hyrë në muajt e fundit të kontratës së tij, andaj Barcelona mund ta transferoj atë për 15 milionë euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO