Publikojnë foto të çuditshme, të gjithë tallen me yllin e Atleticos dhe të dashurën e tij (FOTO) – Lajmi.net
Publikojnë foto të çuditshme, të gjithë tallen me yllin e Atleticos dhe të dashurën e tij (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:57, 17 July 2017
Koke dhe e dashura e tij kanë përfunduar në faqet qesharake të rrjeteve sociale.

E dashura e mesfushorit të Atletico Madridit, Beatriz Espejel, ka publikuar një foto në rrjetet sociale me Koken.

Por, pozicioni i “çuditshëm” i tyre në foto, iu ka dhënë hapësirë faqeve të ndryshme në rrjetet sociale që të shfrenojnë fantazinë e tyre, përcjellë “Lajmi.net”.

Sinqerisht, fotoja e mëposhtme po që lë vend për imagjinatë… /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Beatriz Espejel, Koke

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2