Publikoi shpalljen për “dashuri falas”, 3 mijë burra i erdhën në derë – Lajmi.net
Publikoi shpalljen për “dashuri falas”, 3 mijë burra i erdhën në derë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:51, 7 March 2018
Një blogere kineze shkaktoi kaos në një qytet kinez, pasi u tha njerëzve – përmes mediave sociale – se do të bënte dashuri me ta falas.

Dhe menjëherë pasi vendosi shpalljen, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, kishte pretendime se rreth 3,000 njerëz u dyndën në hotel, në të cilin gruaja tha se po qëndronte në jug të Kinës.

Gruaja, e identifikuar si Miss Ye – 19 vjeçare, është arrestuar nga policia lokale me dyshimin për reklamim rreth prostitucionit, sipas një deklarate të policisë.

Megjithatë, e frikësuar nga një reagim i tillë, ajo shpejt njoftoi se ajo po bënte shaka dhe u kërkoi njerëzve që të ndalonin të vinin.

Incidenti thuhet se ka ndodhur në Haitang Bay, Sanya, në ishullin Hainan të Kinës jugore.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion