Publikoi foto me të dashurën, por zbuloi një të vërtetë të hidhur – Lajmi.net
Publikoi foto me të dashurën, por zbuloi një të vërtetë të hidhur
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:15, 27 August 2017
Një ushtar amerikan ka zbuluar një të vërtetë të dhimbshme për të dashurën e tij vetëm pasi ngarkoi një foto me të në internet.

Ashtu sikurse qindra e mijëra të rinj që çdo ditë postojnë foto, edhe një ushtar amerikan bëri një gjë të tillë me të dashurën e tij në forumin e famshëm “4chan”.

Por, reagimi i përdoruesve të tjerë ka qenë i menjëhershëm, duke i kujtuar djalit se e dashura e tij, në të vërtetë është një yll pornoje. Ata madje nuk kanë ngurruar të postojnë foto dhe video ku ajo shihet “në aksion”.

Përmes fotos, ushtari kërkoi të shprehte lumturinë e tij që ishte sërish pranë të dashurës, pas një periudhe ku për shkak të angazhimeve të djalit me ushtrinë, çifti kishte qëndruar larg njëri-tjetrit.

Vajza që shihet në foto quhet Selena Green-Vargas dhe mjafton për të kërkuar me këtë emër në Google për të konfirmuar se ajo është vërtetë një aktore pornoje.

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush