Publikohet videoja e stërvitjes së parë të Besart Berishës (VIDEO) – Lajmi.net
Publikohet videoja e stërvitjes së parë të Besart Berishës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:07, 18 March 2017
Besart Berisha ka kryer stërvitjen e parë pas mbërritjes në Kosovë, për ndeshjen me Islandën. Faqja zyrtare e Feronikelit ka publikuar një video nga stërvitja e Berishës në stadiumin e tyre.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Besart Berisha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush