Publikohet promoja e episodit të 27-të te serialit ‘Egjeli’ – Lajmi.net
Publikohet promoja e episodit të 27-të te serialit ‘Egjeli’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:59, 12 October 2017
Edhe këtë të diel, seriali ‘Egjeli’ do të vij me transmetimin e episodit të ri.

Për gjithë ndjekësit e shumtë, tashmë është publikuar promoja e episodit të 27-të të kësaj serie, që shfaqet në RTK1 dhe në gjirafa.com, shkruan lajmi.net

Shumë të papritura edhe kësaj here do e karakterizojnë këtë serial.

Rikthimi i burrit të ‘Sevdiës’ dhe prezenca e ‘tetës Gjylë’ në një plaçkitje, janë disa nga pjesët më të veçanta, të cilat i keni në videon më poshtë./Lajmi.net/

https://stupcatvideo.gjirafa.com/?video=stupcat-egjeli-2017-promo-episodi-27

Fjalët kyçe: 27, Egjeli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master