Publikohet me videoklip ‘Ti amo’ nga Veysel dhe Mozzik – Lajmi.net
Publikohet me videoklip ‘Ti amo’ nga Veysel dhe Mozzik
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:56, 14 February 2018
Sot, në ditën e të dashuruarve, Shën Valentintin u publikuar me klip premiera e këngës 'Ti amo' bashkëpunim ky mes Mozzik dhe Veysel.

Kjo këngë para pak ditësh ka ardhur vetëm në Spotify, e një version i saj, i xhiruar në mënyrë amatoreske kishte dalur edhe në Youtube, shkruan lajmi.net

‘Ti amo’ është projekti i parë i reperit pas largimit nga kompania ‘On Records’ dhe i ka rezultuar me shumë sukses.

Pritet që Mozzik të vijë edhe me një duet me vëllanë e tij Getinjon dhe kjo do të ndodhë shumë shpejtë../Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO