Publikohet incizimi i furgonit që la 14 të vdekur në Barcelonë (Video) – Lajmi.net
Publikohet incizimi i furgonit që la 14 të vdekur në Barcelonë (Video)
Autori: Lajmi.net BotaLajme 17:53, 18 August 2017
Mediat spanjolle kanë publikuar videon ku shihet furgoni i bardhë duke lëvizur me shpejtësi të madhe në rrugën La Rambla në Barcelonë.

Ai moment është kapur nga një objekt afër, ndërsa vetëm shkurtazi shihet lëvizja e veturës, transmeton lajmi.net.

Aty shihet se si këmbësorët e frikësuar ikin me vrap.

Në sulmin e djeshëm në kryeqytetin e Katalonisë kanë mbetur të vdekur 14 persona, kurse më shumë se 100 janë lënduar.

Deri me tash nuk dihet se kush e ka drejtuar furgoni, edhe pse janë arrestuar katër persona. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO