Publikohet foto e parë e vajzës së Mirsa Kërqelit (Foto) – Lajmi.net
Publikohet foto e parë e vajzës së Mirsa Kërqelit (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:50, 18 June 2017
Këngëtarja gjilanase Mirsa Kërceli e cila për një kohë të gjatë ka pauzuar nga skena muzikore dhe jeton në Kanada me bashkshortin e saj Granitin dhe tani ajo ka shtuar familjen e saj me antarin më të ri, shkruan Artistët Shqiptarë.

Mirsa u bë nënë për herë të dytë dhe ka sjellur në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ana.

Mirsa ka publikuar për herë të parë foto të vajzës së saj.

Fjalët kyçe: mirsa kerqeli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion