Publikohet ‘Don don’ nga Xheneta (Video) – Lajmi.net
Publikohet ‘Don don’ nga Xheneta (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:32, 18 June 2017
Këngëtarja Xheneta sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

‘Don don’ mban titulinn kënga për tekstin e së cilës është kujdesur Ghulo, shkruan lajmi.net

Me muzikë dhe orgekstrim janë marrë Granit Gashi dhe Nurteel derisa kënga vjen e realizuar edhe në anën vizuele aty ku Xheneta është kujdesur që të vijë me shumë ngjyra për t’iu përshtatur stinës.

E meritat për punën e këtij klipi i shkojnë Massive Production./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Xheneta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble