Publikohet ‘Çohu kërceni’ nga Bes Kallaku dhe Ylli Baka – Lajmi.net
Publikohet ‘Çohu kërceni’ nga Bes Kallaku dhe Ylli Baka
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:02, 13 February 2018
Sapo është publikuar dueti në mes të Bes Kallakut dhe Ylli Bakës.

Kënga mban titullin ‘Çohu kërceni’ dhe vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga Adi Grishaj shkruan lajmi.net

Për tekstin është kujdesur vetë Besi bashkë me Olsi Bytyqin, me muzikë është marrë Irkenc Hyka.

Besi njihet si një komedian i shkëlqyer por edhe me muzikë nuk është keq e këtë e dëshmojnë më së miri komentet pozitive që ka marrë pas publikimit të këtij projekti muzikor dhe jo vetëm pasi Besi ka rezultuar suksesshëm edhe me këngën dedikuar Xhensilës.

Besi ka arritur sukses edhe me bashkëpunimin tjetër me këngëtarin e muzikës popullore, Ylli Baka me këngën ‘Gëzuar Baftjari’./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO