Publikohen pamjet e sulmit të armatosur në aeroportin e Parisit (Video) – Lajmi.net
Publikohen pamjet e sulmit të armatosur në aeroportin e Parisit (Video)
Autori: Lajmi.net BotaLajme 19:02, 20 March 2017
Mediat e huaja kanë publikuar pamjet në të cilat shihet kryerja e sulmit nga Ziyed Ben Belgacem.

I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi i njëjti ia kishte rrëmbyer armën një ushtares në aeroportin Orly në Paris, transmeton lajmi.net

Në fillim kishte dyshime nga policia se i dyshuari ishte i përfshirë në organizatat terroriste, por akuza të cilat i ka mohuar babai i Ziyed.

Ai ka thënë se djali i tij kishte qenë nën ndikimin e alkoolit dhe marijuanës.

Ndiqeni videon me pamjet nga sulmi. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Francë, Paris

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble