Publikohen pamje mbresëlënëse të Tokës – Lajmi.net
Publikohen pamje mbresëlënëse të Tokës
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:21, 29 November 2017
Një astronaut i NASA-s ka publikuar një video të kapur jashtë Stacionit Ndërkombëtar.

Kjo video vërtetë ofron një pamjë mahnitëse të planetit tonë.

Kjo video është bërë rreth një muaj më parë.

Një “top” gjigant i mbuluar me retë që lundrojnë mbi oqeane dhe tokë. Një pamje me të vërtetë e jashtëzakonshme e planetit tonë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: NASA, pamje, planeti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball