Publikohen imazhe të reja nga festa përrallore e vajzës së Nora Istrefit – Lajmi.net
Publikohen imazhe të reja nga festa përrallore e vajzës së Nora Istrefit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:54, 17 May 2018
Festë si asnjëherë më parë.

Vajza e këngëtarëve të famshëm Nora Istrefi dhe Robert Berisha, Renee, dje ka festuar tre vjetorin e lindjes, shkruan lajmi.net

Me ç’rast ishte bërë një organizim tejet mbresëlënës derisa çifti Berisha, janë përkujdesur për çdo gjë deri në detaje.

Sigurisht që nuk munguan as surprizat e bukura për vogëlushen, ndërkaq urimet ishin të shumta nga familjarët e saj.

Së fundmi, Nora ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku tregon festën përrallore që ata e bën për Renee-n.

Në bazë të imazhit, Renee dukej mjaft e lumtur derisa kishte zgjedhur fustanin e kaltër, përkundrazi vajzave që e duan ngjyrën rozë. /Lajmi.net/

Renee’s Birthday Party 🎉🎉🎂 @robertberishaofficial

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO