PSG ka një lajm të keq për Real Madridin – Lajmi.net
PSG ka një lajm të keq për Real Madridin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:17, 21 December 2017
PSG me formën aktuale paraqet kërcënim për Real Madridin.

Paris Saint-Germain është duke dërguar sinjale paralajmërimi të forcës për Real Madridin para ballafaqimit të tyre në Ligën e Kampionëve.

Skuadra franceze është në formë të shkëlqyeshme dhe ky është një lajm i keq për ekipin e Zinedine Zidane.

Mediat franceze shkruajnë se edhe pse ka kohë deri të duelet e tyre në Ligën e Kampionëve, PSG me formën aktuale paraqet kërcënim për Real Madridin, përcjell “lajmi.net”.

Kylian Mbappe, Edinson Cavani dhe Neymar janë duke u kombinuar mjaft mirë duke shërbyer si kërcënim për “Los Blancos”. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Paris Saint-Germain

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy