PSG – James, ky është lajmi i fundit – Lajmi.net
PSG – James, ky është lajmi i fundit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 22:59, 18 June 2017
Paris Saint Germian janë duke e menduar transferimin e James Rodriguez.

Skuadra franceze është duke e monitoruar situatën e anësorit kolumbian te Rael Madrid.

James Rodriguez la pas një sezon aspak të mirë, duke qëndruar në stol në pjesën më të madhe.

Kontaktet mes agjentit të lojtarit dhe PSG kanë filluar, dhe Jorge Mendes po përpiqet të mbyll sa më parë këtë marrëveshje./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO