Pse shumica e njerëzve nuk i arrijnë ëndrrat e tyre? (Video) – Lajmi.net
Pse shumica e njerëzve nuk i arrijnë ëndrrat e tyre? (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleOrganizohu 15:45, 19 March 2017
Nëse nuk jeni të bindur në mendje, trupi juaj kurrë s'do të gati!

Duhet ta dini se çdo njeri në tokë e ka një dhuratë, mirëpo është ai i cili duhet ta zbulojë atë, shkruan lajmi.net

Qëllimi juaj ndryshon jetën tuaj. Ju duhet të siguroni veten që të ecni në rrugën për të arritur atë që doni. Të jeni të sigurt, të luftoni për këto ëndrra. Merrni vendimin dhe ecni përpara.

Shikoni këtë video motivuese dhe shpërndajeni nëse mendoni se miqtë tuaj kanë nevojë ta shohin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: qellim, Video motivuese

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool