Pse munguan sot tifozët e Dortmundit në ‘Signal Iduna Park’? (FOTO) – Lajmi.net
Pse munguan sot tifozët e Dortmundit në ‘Signal Iduna Park’? (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:29, 18 February 2017
Borussia Dortmund ka shënuar fitore 3:0 ndaj Wolfsburgut në ‘Siganl Iduna Park’.

Skuadra e trajnerit Tuchel në këtë ndeshje, nuk pati mbështetjen e “murit” prej 25 mijë tifozëve.

Pjesa ku ulën tifozët e Dortmundit ishte e suspenduar për këtë ndeshje, pas transparenteve që këta të fundi kishin hapur kundër Leipzig dy javë më parë.

Por, edhe pa mbështetjen e tifozëve, Dortmundi ia doli të mposhtë me lehtësi Wolfsburgun, për t’i qëndruar afër zonës së Ligës së Kampionëve./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Borussia Dortmund

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble